12 Tem 2024
BT Content Showcase - модуль joomla Книги

YILLARIN KALİTESİ ŞİMDİ YENİLENMİŞ MEKANINDA: ARİANA SÜPERMARKET

BADEN-WÜRTTEMBERG
Typography

Freiburg Stühlinger’de yer alan ve 3 ay süren tadilat işlemlerinden sonra kapılarını tekrardan müşterilerine açan Ariana Süpermarketi ziyaret ettik ve marketin sahibi Haji Mohammad Shah Formoly ile sohbet etme imkanı bulduk. A’dan Z’ye yenilenmiş olan Ariana Süpermarket pırıl pırıl ve hijyenik bir ortamda en kaliteli ve taze ürünleri müşterilerine sunmaya devam ediyor.

1000 metrekare kadar geniş bir alana yayılmış olan markete, yenilenen kasap bölümüyle birlikte haftanın altı günü taze et, meyve ve sebze çeşitleri geliyor. Et, meyve ve sebze gibi ürünlerin tazeliğine çok önem verilen Ariana Süpermarketin bütün ürünleri %100 helal ve ürün çeşitliliği olarak herkesi memnun edecek bir zenginliğe sahip. Unlu mamul ve taze tatlı çeşitleri de bulabileceğiniz markette ayrıca ziyaretçilerin rahatça park edebilmesi için büyük bir park alanı da mevcut.

Türkiye, Afganistan, Suriye, İran, Lübnan, İran, Irak, Çin, Vietnam, Meksika, Hırvatistan ve Bulgaristan olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok ürünü bir araya getirerek müşterilerine eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

Bir aile şirketi olarak yaklaşık 30 senedir hizmet vermekte olan ve kaliteli hizmet anlayışını müşterileriyle buluşturan Ariana Süpermarket kapılarını Pazartesi’den Cumartesi’ye 8:00-20:00 saatleri arası açıyor.

 

Ariana Orient House GmbH

Agnesenstraße 1-3

79106 Freiburg 

Açılış Saatleri: Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00